І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик... (Т. Шевченко)

24 жовт. 2016 р.

ЛЕГКА МАТЕМАТИКА: *Визначні цитати дона Хуана* - за творами Карлоса ...

ЛЕГКА МАТЕМАТИКА: *Визначні цитати дона Хуана* - за творами Карлоса ...: Дон Хуан Матус - шаман з індіанського племені Які, головним чином відомий за творами Карлоса Кастанеди . Кастанеда стверджував, що зустрівся...


Дон Хуан Матус - шаман з індіанського племені Які, головним чином відомий за творами Карлоса Кастанеди. Кастанеда стверджував, що зустрівся з доном Хуаном в 1960 році, після чого той навчав його особливій формі магії, заснованої на традиціях індіанців Древньої Мексики, - так званому «Шляху воїна».


1. Роби так, немов це сон. Дій сміливо і не шукай виправдань.

2. Не пояснюй занадто багато чого. Коли ти пояснюєш, чому ти не можеш робити те або інше, насправді ти вибачаєшся за свої недоліки, сподіваючись, що ті, хто слухає тебе будуть добрі і пробачать їх.

3. Щоб витягти з життя максимум, людина повинна вміти змінюватися. Найважчим є намір змінитися.

4. Я ніколи ні на кого не серджуся. Жодна людина не може зробити нічого такого, що заслуговувало б такої моєї реакції. На людей сердишся, коли відчуваєш, що їх вчинки важливі для тебе. Нічого подібного я давно не відчуваю.

5. Ти завжди повинен пам'ятати, що шлях - це тільки шлях. Якщо ти відчуваєш, що тобі не слід було б йти по ньому, покинь його.

6. Ти зараз не можеш мене зрозуміти через свою звичку думати так, як ти дивишся.

7. Якщо тобі не подобається те, що ти отримуєш, зміни те, що віддаєш.

8. Головна перешкода більшості людей - внутрішній діалог. Коли людина навчиться зупиняти його, все стає можливим. Найнеймовірніші проекти стають здійсненними.

9. Люди, як правило, не віддають собі звіту в тому, що в будь-який момент можуть викинути зі свого життя все що завгодно. В будь-який час. Миттєво і назовсім.

10. Єдиний по-справжньому мудрий порадник, який у нас є, - це смерть. Кожен раз, коли ти відчуваєш, що все складається погано і ти на межі краху, повернись наліво і запитай у своєї смерті, чи це так.

11. Кожен йде своїм шляхом. Якщо йдеш із задоволенням, значить, це твоя дорога. Якщо тобі погано - в будь-який момент можеш зійти з неї, як би далеко не зайшов. І це буде правильно.

12. Нам потрібно весь наш час і вся наша енергія, щоб перемогти ідіотизм в собі.

13. Весь фокус у тому, на що орієнтуватися ... Кожен з нас сам робить себе або нещасним, або сильним. Обсяг роботи, необхідної і в першому, і в другому випадку, - один і той же!

14. Щоб стати людиною знання, потрібно бути воїном, а не ниючою дитиною. Боротися, не здаючись, не скаржучись, не відступаючи, боротися до тих пір, поки не побачиш результат. І все це лише для того, щоб зрозуміти, що в світі немає нічого, що мало б значення.

15. Те, що ти робиш в даний момент, цілком може виявитися твоїм останнім вчинком на землі. У світі немає сили, яка могла б гарантувати тобі, що ти проживеш ще хоча б хвилину.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

СловОпис

Усе - під рукою)

Українська література - в кіно)