І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик... (Т. Шевченко)

30 бер. 2017 р.

Подорож до міста Києва

29 березня учні 7-Б та 8-А класів разом із класними керівниками Мигидюк Г.Ю. та Немировською Н.В. побували в м.Києві - серці України.Музей «Експериментаніум» найбільше сподобався учням, адже це не лише пізнавальна екскурсія, але й інтерактивна захоплююча подорож у світ науки та техніки. Кожен учень зміг відчути себе маленьким дослідником, провести цікаві досліди.Такі екскурсії спеціально розроблені для шкільних груп і дають можливість більш поглибленого знайомства зі світом науки. Кожна тема має теоретичне підґрунтя й цікаву та наочну практику, що гарантує краще розуміння та засвоєння наукової інформації.
   А ще школярі відвідали  Музей воскових фігур. У музеї розумієш, як виглядали для своїх сучасників легендарні особистості. Сталін виявляється всього 163 см зросту, а Пушкін - висотою в 158 см. Віктор Цой був аж ніяк не «середнього корейського» зросту, тому на його тлі Андрій Макаревич просто втрачається... Загалом - роздолля для бажаючих порівнювати, фотографувати і робити для себе історичних діячів і сучасних кумирів ближче і зрозуміліше.
    Отже, кого ми можемо тут побачити, крім уже згаданих діячів? Це - С. Єсенін, М. Булгаков, М. Гоголь, Т. Шевченко, М. Грушевський, Б. Хмельницький, І. Мазепа, князі Володимир та Ярослав, княгиня Ольга, незабутня трійка «Трус-Балбес-Бывалий», Андрій Шевченко, В. Лобановський, М. Хрущов, Л. Брежнєв, М. Горбачов, Л. Кучма, В. Ющенко і Ю.Тимошенко, Брітні Спірс (найдорожча жінка музею - 20 кг воску на неї пішло, а все тому, що у відкритому вбранні), а також Л. Утьосов, Л. Гурченко, А. Шварценеггер, Леонардо ді Капріо і т.д. Періодично деякі фігури перебувають на реставрації.
Дітям до вподоби стала така пізнавальна та змістовна подорож. Уже дорогою додому планували, куди знову будуть подорожувати, бо Україна - мальовнича та прекрасна держава.Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

СловОпис

Усе - під рукою)

Українська література - в кіно)