І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик... (Т. Шевченко)

11 лип. 2016 р.

Мода на шкільну форму повернулась.

 Діти з дитинства мають усвідомлювати, що костюм - це дещо більше, ніж просто одяг. Це спосіб комунікації. 

Нині шкільна форма може бути досить різноманітною та модною.

На сьогодні існує багато моделей різних спідничок, блузок, сарафанів, жакетів, платтів для дівчат і різних піджаків, брюк, жилеток та сорочок для хлопців, які підкреслять особливість кожного школяра, а не навпаки.

Форма в сучасному світі дуже демократична, можна вибирати будь-який фасон. А яке розмаїття кольорів!!! Шкільна форма – це не просто уніфікований одяг, а можливість показати свою індивідуальність, виробляючи звичку до ділового стилю одягу.


Для дівчат шкільна форма в ХХІ столітті - просто знахідка модниці. Дівчата хочуть виділятися та бути красивими. Чергуючи та змінюючи сарафани, спіднички, брюки, блузки, жилети, додаючи аксесуари, можна завжди бути модною, елегантною та стильною. Саме у шкільному віці закладаються основи естетичного смаку, тому шкільна форма просто необхідна.

Для дівчат шкільна форма в ХХІ столітті - просто знахідка модниці. Дівчата хочуть виділятися та бути красивими. Чергуючи та змінюючи сарафани, спіднички, брюки, блузки, жилети, додаючи аксесуари, можна завжди бути модною, елегантною та стильною. Саме у шкільному віці закладаються основи естетичного смаку, тому шкільна форма просто необхідна.Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

СловОпис

Усе - під рукою)

Українська література - в кіно)