І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик... (Т. Шевченко)

Будьмо знайомі)

Доброго дня, шановні читачі мого блогу!

 Привіт усім закоханим у співуче українське слово)

Я зі своїми однокласницями
 (кудись дивлюсь)

 Ну що ж прийшов час розповісти про себе хоч пару слів!

Я - вчитель за покликанням.


Я  не буду писати свої біографічні дані. Просто згадаю один випадок із дитинства. Ви знаєте, у мене у школі було багато обов'язків, однак потішав найбільше один - я була вожатою у  підшефному класі. Дуже любила малечу, та й вони до мене ставилися із приязністю.
Добре пам'ятаю, як діти до мене завітали додому у вихідний день,  аби  я з ними вирушила в похід ( є у нас в місті урочище Белендіївка, туди й попрямували). Після таких вилазок питання про майбутню професію визначилось само собою. А ще - у мене були найкращі вчителі. Причому ніхто ніколи не говорив, що когось не любить чи  ненавидить. Ні. Усі з повагою ставилися до Вчителя.  Не дарма хтось сказав, що цінність школи  дорівнює  цінності учителя.
До речі, якось так сталось, що й працюю я у своїй рідній школі. Школі, у якій навчався мій батько та мої дівчатка.
Зустріч із вчителями.Ювілей школи
Я  вчитель української мови та літератури. Люблю свою роботу, своїх вихованців. Слово, кажуть, здатне  вилікувати, надати крила, піднести над землею..., однак є зворотня сторона: воно може й поранити душу, звести нанівець будь-які надії. Любові до щирого українського слова я намагаюсь навчити  учнів не лише на уроках, а й під час екскурсій, виховних годин.

  Українське слово, настояне на калинових кетягах, виплекане долонями наших  бабусь та дідусів, сховане від лихоліть у вишитому рушничкові, оплакане у піснях та думах, навіяне при першому зізнанні у коханні... Слово матері, слово Батьківщини.. слово  Українське. 
 Не люблю офіційності .. Тому, можливо, трохи зморю свого читача  розповідями. 

Я люблю на уроках експериментувати : уроки-подорожі, уроки-дискусії, квест-ігри, усього не перелічити. Люблю, щоб діти на уроці були живими: висловлювали свої думки, не боялися хибної відповіді, підтримували один одного, активно включалися в обговорення. А для цього мало просто знати свій предмет - треба обожнювати дві речі: дітей і науку, яку ти  будеш доносити  до своїх учнів.

 А  я не вмію стояти на одному місці- мені потрібен рух, рух вперед. Учитись ніколи не пізно. Учитися - це круто. Учитися разом із учнями, учити учнів. Учити не просто  використовувати прослуханий чи  прочитаний матеріал  на практиці, а навчити їх вчитися, провокувати виникнення бажання отримати потрібну інформацію.

Шевченківське свято
Що я для цього роблю? Діти люблять цікаві історії, навіть тоді, коли не люблять читати. Почніть урок яскраво: почніть його з історії, такої захоплюючої, яка б перевернула їхнє  бачення про дуже прості, але необхідні речі. Не бійтеся , що програму не виконаєте вчасно, чи відволічетеся на якісь дрібнички. Нічого подібного. З таких дрібничок складається наше життя. Вони захочуть , обов'язково захочуть з вами співпрацювати на такому уроці. Ви ж їм довірилися. А притчі мають повчальні елементи, які заставлять задуматися. Сугестії допоможуть навіяти вашому учневі прогнозування його успішності та геніальності. Найвища мета учителя - врятувати мрію учня!
Моя матуся
Мої дівчатка
  Я не просто звичайний учитель-словесник, я  мама двох прекрасних донечок Надії та Анастасії, я  бабуся  непосидючого онучка Нікітки ( мовники, не крутіть носом, я знаю , як це буде українською: ім'я не обговорюється, так назвала моя дочка), я  донька найкращої у світі матусі,  я дружина чоловіка, який мене розуміє та любить. Ми найщасливіші, коли любимо та даруємо усім відчуття захисту, рівноваги та любові.

Я просто жінка… Ніжна і слабка.

Жіноча доля, кажуть, не легка,
Та іншої я в Бога не просила.

А ще я у постійному пошуку.  Як придумати якісь цікавинки, конкурси та ...звичайні уроки. Тому уже рік з лишком я стараюсь  схопити за хвіст та оволодіти усі премудрості  Інтернет-ресурсів, що допомагають  візуалізувати урок,  створити тестування, інтерактивні ігри  ( можете такі , до речі, знайти у мене на сторінці "Мовознавчі забавки") тощо. Можна переглянути презентацію , виконану у Prezi, для того , щоб зрозуміти що я використовую у своїй практиці. 
Мій клас


А ще я трохи пишу вірші. Дуже трохи, коли на мене навіє щось невідоме і прекрасне. При бажанні можете оцінити мою писанину на сторінці "Мої поезії- то невеличкий острів".

Усім  бажаю миру, злагоди та любові! 
Велике прохання: не будьте пасивними читачами, напишіть свої міркування, рекомендації чи зауваження.
З повагою, автор блогу Наталія Немировська

Буде не сумно!


9 лип. 2016 ... Підписатися на: Дописати коментарі (Atom) ... квест-гра з теми "Прислівник" · За кулісами творчої лабораторії · Іван Багряний "Тигролови ...
natalianemirovska.blogspot.com
30 чер. 2016 ... Мітки: За кулісами творчої лабораторії. Мовознавча скарбниця. Маю гарну люблячу і розуміючу сім'ю. 6 коментарів ...
natalianemirovska.blogspot.com
30 лип. 2015 ... НАТИСНІТЬ НА НАЗВУ ГРИ, ЩОБ ПОЧАТИ ГРУ .... Дієслово (1) За кулісами творчої лабораторії (1) Календарно-тематичне планування з ...
natalianemirovska.blogspot.com
Фільм Лiсова пiсня, за мотив. ..... квест-гра з теми "Прислівник" · Дієслово · За кулісами творчої лабораторії · Займенник · Любіть мову ваших батьків!
natalianemirovska.blogspot.com
1
2
3
4
5
6
7
8

Немає коментарів:

Дописати коментар

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

СловОпис

Усе - під рукою)

Українська література - в кіно)